Hakkımızda

Odaklanın ve şimdiye kadar geliştirilen
en inovatif çözümlerden birini inceleyin.
Her hikâyenin bir başlangıç noktası vardır.

Bizim hikayemizde teknolojiyi hayata taşıyan fikirlerin keşif noktası ile başlıyor. Bu serüvende bir fikir ile başlayan maceramız, güvenli ve sorunsuz yazılım çözümlerini gelecek ile buluşturarak başarıya dönüşüyor…

Farklı olduğumuza inanıyoruz;
çünkü inovasyon doğamızda var!

Kalıpların dışında, değer yaratan, idealist ve iz bırakan bir marka olmak üzere çıktığımız yolda, içinde bulunduğumuz dünya için her gün “daha iyi ne olabilir” üzerinde çalışıyor, fark yaratıyor, daha verimli ve sürdürülebilir bir geleceğe inovatif bir çözümle imzamızı atıyoruz!

Neden Mespact?
Her hikaye bir imza ile başlar…

Hayat güvence altındayken hayatın tadı da paha biçilemez olur. Mespact yolculuğunda, güveni hayatın temeline koyarak ilerlemektedir. “Kazandıran İmza” mottosu ile evrak işlerinin, sözleşmelerin hayatınızı yavaşlatmasına izin vermez, yaşadığınız her anı daha değerli kılmanıza yardımcı olur. Çünkü, hayattaki her güzel an gibi her imza da yeni bir hikayedir.

Zamanlama her şeydir.

Güveni ve hızı buluşturan yepyeni bir dijital imza deneyimi Mespact. Hayatın karmaşası içinde önemli konularda endişeleri azaltıp hikayemize devam etmek isteriz. Zaman kaybı yaşamak istemeyiz, riskleri en aza indirgemek isteriz. Mespact, dijital dünyanın dinamiklerine hakim yetkinlikleri ile en önemli evraklarınızı hayatın akışı içinde kolayca yapmanıza yardımcı olarak zamandan kazanmanıza yardımcı olur. İmza işlemlerini günümüz dijital çağına entegre ederek zamanı size bırakır.

Yeni dünyaya adapte bir sistem.

İmza gerektiren tüm süreçleri yürütebileceğiniz Mespact, verimliliği ve üretkenliği de beraberinde taşıyor. Şirketler ve bireylerin yeni dijital çağa uyumlanmasını kolaylaştıran sistemiyle daha iyi bir gelecek için teknolojiyi daha verimli kullanmayı vaat ediyor. Bu doğrultuda, çağa ayak uyduran teknolojik altyapısıyla “kazanmayı” hayatın odak noktasına taşıyor.

Riskleri azaltmanın dijital yolu.

Bir şey satın alırken ya da satarken ya da hayatımızla ilgili en küçük detayda bile karar verme aşamasında daha titiz davranır ve her şeyi tüm detayıyla ele alırız. Sözleşmeleri hazırlamak, üzerinde değişiklik yapmak gibi konularda son aşamaya kadar büyük bir titizlik gösterir; imza atacağımız yerde tekrar tekrar gözden kaçırdığımız şeyleri fark edebiliriz. Mespact dijital ortamda; tüm bu karmaşayı düzenlenmenin, arşivlemenin; hızlı, güvenli ve kolay yolu olduğunu bize hatırlatıyor ve riskleri kazanca çeviriyor. Sözleşmeleriniz artık bir risk unsurunu barındıramayacak kadar profesyonel bir şekilde yönetiliyor. Mespact, dijitalliği ve imzayı tüm detaylarıyla siz hayatınızda kaldığınız yerden devam ederken sizin için kolay adımlarla gerçekleştiriyor.

Daha iyi bir dünya için anlaşalım.

Mespact, sözleşmeleri dijitale aktaran bir platformdan daha fazlası. Mespact’in hikayesi doğaya, insana, dünyaya saygılı bir iş anlayışını da beraberinde getiriyor. Doğamız için, dünyamız için, geleceğimiz için de kazandıran imza misyonunu üstleniyor. Sözleşmelerin dijitalde pratik bir şekilde yapılmasını sağlarken, ormanların yok olmasını engelliyor. Kağıt atık oluşumunun önüne geçerken, her bireyin karbon ayak izinin de azalmasını destekleyerek daha iyi bir dünya için çalışıyor. O zaman ne duruyoruz, haydi Mespact ile dünyamızın geleceğini, ormanlarını, ağaçlarını korumak için anlaşalım.